Witamy w naszym wspaniałym WODNYM ŚWIECIE!

Jesteś gotowy aby zanurzyć się w absolutnej rozrywce?

Dzięki swoim 14 000 m2 park wodny Isamar jest bijącym sercem ośrodka i marzeniem dzieci i dorosłych. Dziesiątki zdjęć i filmów zrobionych tutaj zeszłego lata zrobiły furorę w sieciach społecznościowych, zbierając najbardziej entuzjastyczne komentarze, pokazując, że nic nie bawi tak bardzo jak wspólne ślizgi ze zjeżdżalni z przyjaciółmi, z go-pro w ręku, aby filmować również podwodne zanurzenia.

Adrenalina, prędkość, uśmiech... wszystko to dzięki niezwykłemu systemowi składającemu się z 6 zjeżdżalni, które mają swój początek na platformie startowej umieszczonej na wysokości 7 m: Toboga otwarty kanał, Blue Hole zjeżdżalnia z zamkniętą rurą i prosta centralna Multiplista na 4 tory, w sumie 200 m emocjonujących ślizgów do dużego basenu. Naprawdę ekscytujące doświadczenie.
 
Mieliśmy i mamy jednak dużo ambitniejsze plany. Zeszłego lata, w obecności wielu gości, został zainaugurowany nowy mega-basen Laguna, rewolucyjny obiekt, o nowej koncepcji, całkowicie przeznaczony do zabawy w wodzie. Rozprzestrzeniający się na powierzchni 1900 m2 mega-basen ma maksymalną głębokość 40 cm, jak wielka linia brzegowa, która pozwala na prosty, zabawny i bezryzykowny kontakt z wodą. Absolutną nowością jest bowiem materiał, z którego jest on wykonany, jest to gumowana tkanina ułożona na "miękkim materacu", idealna dla małych dzieci. Całość, otoczona przez krawędź, która podkreśla efekt linii brzegowej basenu. Wewnątrz mega-basenu znajduje się wiele wysp, które działają jako zjeżdżalne i miejsca do zabawy. Ogromny wodospad biegnie wzdłuż panoramicznego tarasu znajdującego się nad basenem, a dostęp odbywa się przez dużą ośmiometrową zjeżdżalnię.
 
Nowy basen zrobił na wszystkich naprawdę ogromne wrażenie. Na dzieciach, które mogą bawić się w całkowitym bezpieczeństwie, a także na dorosłych, którzy lubią spędzać czas na rozmowach siedząc wygodnie na miękkim dnie. Wystarczy spróbować.
 
14.000 m2 Parku wodnego
 
Basen Olimpijski: 1000 m2
6 zjeżdżalni jednocześnie z jednej rampy startowej na wysokości 7 m
  • Blue hole: zjeżdżalnia rurowa, 60 m
  • Toboga: zjeżdżalnia na otwarty kanał
  • Multipista: prosta na 4 tory
 
Basen laguna: 1800 m2
 
Basen na 3 zbiorniki: 1.000 m2
1 basen ze zjeżdżalnią, 1 basen z pływaniem pod prąd, 1 basen baby z zabawami
 
Basen baby: 200 m2

z zamkiem i 3 zjeżdżalniami
 
 
ODKRYJ WSZYSTKIE

CO KOCHAJĄ GOŚCIE W ISAMAR?Odkryj to dzięki tym, którzy byli tu w ostatnie lato!

BASENÓW

8 fantastycznych basenów

Budibu 22/09/2018

Idealne dla MŁODZIEŻY

W tym roku dzięki profesjonalnej animacji również my jako młodzież poczuliśmy się bardzo zaangażowani. Rozrywka jest zagwarantowana dla wszystkich grup wiekowych, przede wszystkim dzięki nowym zjeżdżalniom.

Elisabetta1999 08/09/2017

Wszystko dla RODZIN

Ośrodek zanurzony w zieleni, bardzo polecany rodzinom, również z małymi dziećmi. Znajduje się tu basen olimpijski i 4 inne baseny, z których jeden z bardzo płytką wodą na 20cm, wspaniale nadający się dla raczkujących dzieci!

Michele B. 15/07/2017

WAKACJE ZE ZWIERZĘTAMI

NAJLEPSZĄ rzeczą jest plaża: strefa zarezerwowana dla właścicieli psów jest wyposażona w leżaki i parasole... posiada duży obszar plaży, gdzie pies może biegać i bawić się... Plaża jest BARDZO CZYSTA... Po prostu: TOP!

Chiarateamleader 12/08/2016
Dołącz do newsletter Aby być na bieżąco z najlepszymi ofertami specjalnymi, promocjami flash i wszystkimi nowościami zaplanowanymi na 2019, zapisz się na nasz newsletter!
Have you been our guest for 3 years or more?
You are entitled to join CLUB ISAHOLIDAYS!
Discover all the benefits reserved to PLATINUM & GOLD CARD!ODKRYJ

POPROŚ O INFORMACJE

* Imię :
* Nazwisko :
* E-mail:
* Telefon:
* Ośrodek / Residence:
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Ilość osób dorosłych :
Wiek dziecka 1:
Alter Kind 2 :
Wiek dziecka 3 :
Szczególne prośby :
Pola obowiązkowe *
Ściągnij mapę ośrodka

KONTAKTVia Isamar, 9 30015 Chioggia (Ve)
Tel. +39 041 5535811
Fax +39 041 5535928
Privacy Policy - P.Iva 00086850294
GRUPA
I.S.A. Spa - Sede Legale Galleria Brancaleon, 2 35137 Padova (Pd) - P.Iva 00086850294
Credits TITANKA! Spa © 2016